Samsung B7722 – перший тачфон з підтримкою двох sim-карт та 3G

Компанія Samsung Electronics, провідний світовий виробник мобільних пристроїв, представляє на ринку новий тачфон B7722 з підтримкою двох sim-карт і 3G-з'єднання, широкими можливостями для спілкування та розвиненим мультимедіа функціоналом.

Нова модель серії Duos є відмінним інструментом як для вирішення бізнес-завдань, так і для особистого спілкування. Завдяки одночасній підтримці двох sim-карт можна без перезавантаження телефону використовувати два різних номери для робочих і персональних дзвінків, оптимізувати свої витрати на мобільний зв'язок з тарифами різних операторів або використовувати одну sim-карту для голосового та текстового спілкування, а другу - для високошвидкісного мобільного інтернету . Швидкість роботи в інтернеті і надійний зв'язок при дзвінках забезпечує робота з мережами стандарту 3.5G і 2.5G (HSDPA + EDGE). Крім того, є можливість відправки повідомлень WAP / MMS / електронної пошти з одного універсального застосування.

TouchWiz 2.0 Plus, нова версія інтерфейсу TouchWiz, забезпечує інтуїтивну навігацію по меню з трьома робочими столами, на яких можна розміщувати іконки запуску додатків і спеціальні віджети. Крім віджетів, що дозволяють своєчасно дізнаватися останні новини, зведення погоди, отримувати нагадування про важливі зустрічі або управляти плеєром, радіо і галереєю зображень, новий тачфон Samsung B7722 забезпечений спеціальним віджет-додатком, що дає можливість перемикання між двома sim-картами.

Вбудований Wi-Fi дозволяє вийти в мережу і завдяки спеціальним програмам завантажити свіжі фотографії у Flickr або цікаве відео в YouTube. Завжди залишатися на зв'язку зі своїми друзями, незалежно підключений телефон до Wi-Fi або 3.5G/2.5G мереж, дозволить спеціальний сервіс SNS, що забезпечує миттєвий доступ до відомих соціальних сайтів, включаючи всесвітньо відому мережу Facebook. Інноваційний сервіс максимально оптимізований для роботи на мобільних пристроях, дозволяє використовувати весь функціонал підтримуваних соціальних мереж. Крім того, сервіс SNS має вбудований мультімессенджер, що об'єднує всі відомі протоколи сервісів коротких повідомлень.

Постачені великою кількістю офісних додатків, новий тачфон Samsung B7722 стане незамінним помічником у житті ділової людини. Додаток ActiveSync розроблено спеціально для автоматичної синхронізації електронної пошти та контактів між ПК і мобільним телефоном. Додаток Phone Book 2000 допоможе упорядкувати контакти, забезпечуючи легку счітиваемость інформації і можливість її виведення на друкувальний пристрій. Додаток Document Viewer дозволить користувачам переглядати файли офісних документів (MS Office, PDF, TXT) безпосередньо з екрану телефону, а вбудований багатомовний словник стане зручним кишеньковим перекладачем. Також в телефоні передбачений спеціальний автономний режим, що дозволяє виключити прийом сигналу, але користуватися іншими функціями.

Крім вирішення бізнес-завдань, новий тачфон від Samsung є справжнім мультимедійним центром. Плеєр з інтегрованим звуковим процесором Sound Alive забезпечує високу якість звучання композицій навіть з низьким бітрейтом, сервіс FindMusic допоможе визначити назву треку, завантаживши дані з інтернету. Крім того, тачфон оснащений вбудованою 5мп камерою, що дозволяє робити знімки високої якості і потім передавати їх на інші сумісні пристрої за допомогою Bluetooth 2.1 з'єднання. А підтримка Bluetooth 2.1 з A2DP дозволить транслювати музику на автомобільну систему або мобільний гарнітуру.