Новий інверторний кондиціонер LG AURO

Компанія LG Electronics (LG), піонер і лідер в області побутової електроніки, а також провідний світовий виробник устаткування для кондиціювання повітря, оголошує про початок поставок в Україну інноваційного інверторного кондиціонера LG AURO. Модель відрізняється оптимальним балансом корисних технічних характеристик: низьким рівнем шуму, економним енергоспоживанням і високоефективним антиалергенним фільтром.

Мінімальний рівень - 20 дБ, що не перевищує поріг чутливості людського вуха, забезпечується завдяки інвертор - пристроїв, що перетворюють мережевий змінний струм в постійний. На відміну від звичайних спліт-систем, де компресор періодично включається і вимикається, інверторні кондиціонери виробляють менше шуму. Працюючи тихіше, моделі з інвертором точніше підтримують задану температуру, заощаджують до 30% електроенергії і мають більший термін служби.

Для забезпечення комфортної температури повітря без будь-яких ризиків для здоров'я в кондиціонерах LG AURO передбачено 6 вертикальних та 5 горизонтальних кутів нахилу для керування жалюзі. У процесі охолодження жалюзі направляють повітряний потік вгору, що дозволяє прохолодному повітрю охопити більш обширний простір. Для обігріву жалюзі, навпаки, направляють тепле повітря вниз - для створення приємної і збалансованою кімнатної температури.

Антиалергенний повітряний фільтр кондиціонера LG AURO сприяє значному скороченню алергенів у повітрі, затримуючи мікроскопічні домішки, такі як пил, побутові кліщі і шерсть домашніх тварин.

Кондиціонер LG AURO поставляється на Україну в якості готового продукту, повністю зібраного в Кореї. Виробнича система компанії LG забезпечує ретельний поетапний контроль якості виготовлення кондиціонерів Maestro, що гарантує надійність і довговічність продукту.

Ще однією перевагою моделі LG AURO є технологічний монтаж. Модифікована монтажна пластина і збільшений обсяг порожнини для розміщення трубопроводів багато в чому полегшують процес встановлення цього кондиціонера.

C червня 2010 всю інформацію про кондиціонери LG, особливості їх монтажу та обслуговуванні ви знайдете на новому сайті http://www.lg-aircon.ru/, розробленому спеціально для кінцевого споживача і партнерів компанії.