Новий Side-by-Side-холодильник Hermes Mirror від Samsung: дзеркало душі володарів

Компанія SAMSUNG Electronics представляє на українському ринку Side-by-Side-холодильник Hermes Mirror серії RSH1KLMR, який відрізняється ексклюзивним дизайном з використанням тонованого дзеркала.

Нова розробка компанії SAMSUNG - Side-by-Side-холодильник Hermes Mirror (серія RSH1KLMR) - поєднує в собі дизайн преміум-класу та цілий арсенал передових технологій. Для власників цього чудового холодильника кухня може стати справжнім дзеркалом душі, адже елегантний фасад Hermes Mirror виконаний зі стильного тонованого дзеркала. Завдяки такому оригінальному дизайну холодильник додасть вишуканості навіть лаконічним інтер'єром, при цьому візуально збільшуючи площу приміщення за рахунок ефекту дзеркального відображення.

У елегантний фасад холодильника вбудований диспенсер для подачі охолодженої води або льоду з фільтром, що гарантує чистоту питної води. Зручний ергономічний дисплей керування допоможе з легкістю впоратися з налаштуваннями температурних режимів. Кожний кубічний сантиметр усередині нових холодильників Hermes Mirror задіяний оптимально: полиці-трансформери дозволять розмістити будь-які негабаритні продукти та посуд.

Інноваційна система подвійного охолодження TWIN Cooling System, розроблена і запатентована компанією SAMSUNG, контролює і охолоджує холодильну і морозильну камери окремо один від одного. Таким чином, в кожній камері підтримуються оптимальні температурні режими та рівень вологості для зберігання продуктів, і не допускається змішування запахів.

Ще одна невід'ємна складова сучасних холодильників SAMSUNG - система No Frost, яка виключає утворення інею і льоду на стінках камер і звільняє від необхідності розморожування.

У відділенні CoolSelect ZoneTM - свого роду холодильник в холодильнику - передбачено п'ять режимів зберігання: продукти зручно розморожувати до певного часу, а охолодити напої у випадку несподіваного візиту гостей можна протягом декількох хвилин. Система суперзаморожування, у свою чергу, дозволить практично миттєво заморозити продукти, зберігши в них всі корисні речовини і вітаміни.

Технологія Silver NanoTM, власна розробка SAMSUNG, за допомогою наночасток срібла запобігає розмноженню мікроорганізмів на стінках холодильної та морозильної камер, стерилізуючи до 99,9% бактерій і забезпечуючи відсутність сторонніх запахів у камерах.

Вигідно підкреслює всі переваги нових холодильників їх низьке енергоспоживання. Воно відповідає найвищому класу енергоефективності «А».

Багатство можливостей і вражаючий елегантний вигляд Side-by-Side-холодильника Hermes Mirror серії RSH1KLMR принесуть безліч приємних хвилин своїм власникам, ставши для них надійним помічником і відбиваючи в дзеркальному фасаді кожний прекрасний день їхнього життя.

Додаткову інформацію можна знайти на веб-сервері SAMSUNG: www.samsung.ua