Індукційна варильна поверхня для досвідченого кулінара

Індукційна варильна поверхня-зручний і безпечний інструмент для швидкого та ефективного приготування їжі. Висока швидкість нагрівання і поверхня, що легко очищюється - відмітні особливості індукційної варильної поверхні. Сенсорне управління полегшує і спрощує управління режимами роботи панелі. Індукційна варильна поверхня економічніша в порівнянні зі звичайною електричною.

Матеріалом для варильної поверхні використовується кераміка. Елегантний дизайн панелі перетворить вашу кухню і додасть інтер'єру вишуканість, а кожне блюдо, приготоване з великим задоволенням, стане ще смачніше!

Варильна поверхня генерує тепло лише при контакті з посудом з неіржавіючої сталі або іншим посудом для індукційної поверхні. Це дозволяє уникнути опіків та інших травм рук господині.

Принцип роботи індукційної поверхні

У індукційної котушці, що розташована під конфоркою, генерується електричний струм, завдяки чому виділяється тепло. Готувати їжу можна в будь-якому посуді (за винятком скляної, мідної та алюмінієвої), що більш зручно і безпечно. Висока швидкість нагрівання, ефективне приготування і поверхня, що легко очищується, спростять життя будь-якої господині.

Поверхня, що легко очищується

Індукційна варильна поверхня виключно зручна, оскільки її легко можна очистити. Не переживайте, якщо на варильну поверхню потрапив бруд або бризки масла. Просто протріть її м'якою тканиною і від бруду не залишиться й сліду!

Світлодіодний дисплей

Широкий яскравий дисплей забезпечує чітке відображення інформації. Він не тільки стильно виглядає, але і спрощує експлуатацію варильної поверхні. Результат - швидкий та зручний доступ до всіх необхідних функцій.

Швидкісне нагрівання

Вода закипає швидше-це економить ваш час. Вигода від економії енергії очевидна і це вагомий аргумент на користь варильних поверхонь.

Сенсорне управління

Зовнішня сенсорна панель дозволяє легко керувати потрібними функціями. Завдяки сенсорним клавішам Warming (Нагрівання), Power Boost (Збільшення потужності) і позначками управління конфорками, ви зможете максимально точно налаштувати всі параметри процесу приготування.

Посуд для індукційної поверхні

Для приготування їжі на індукційної панелі рекомендується використовувати емальований і чавунний посуд і посуд з нержавіючої сталі. Не рекомендується користуватися посудом з міді, скла і алюмінію.

Матеріал взято з сайту samsung.com / ru