Весняні La Fleur

Весна – чудова пора! Пора, коли сонце прокидається рано, природа оживає після зимової сплячки й усім так хочеться кохання і нових вражень.

Разом з оновленням природи час оновити і власний імідж. Здійснити це бажання нам допоможе нова весняна колекція елегантних та витончених мобілок Samsung La Fleur, прикрашених характерним квітковим розписом.

Нові La Fleur дозволять відчути себе сучасною та стильною жінкою! Адже до колекції вперше у серії La Fleur включені смартфони Wave 525 та Wave 723, компанію яким складає чудовий жіночний телефон Е2530.

Samsung E2530 Ivy La Fleur

У час коли всі тільки і говорять про смартфони та планшетні комп’ютери, здається що виробники зовсім забули про звичайні телефони, головне призначення котрих - спілкування. Але насправді це не так, і нова жіноча модель Samsung E2530 La Fleur – яскраве тому підтвердження.

Дизайн

Даний телефон має навдивовижу гармонійну зовнішність. Його зручно тримати в долоні і легко відкривати однією рукою. Зручності користування також сприяє і мала вага мобільного. Матеріали корпусу міцні та надійні. Оскільки використаний пластик не фарбований, це дає гарантію що навіть через певний час телефон не втратить свого вишуканого шарму. Надійний шарнірний механізм збереже телефон цілим, навіть якщо його власниця випадково не втримає трубку в долоні.

З першого погляду це і не скажеш, що ця модель телефону має два екрани. Другий дисплей, ніби «схований» на верхній частині фліпу, вмикається лише за потреби або для сповіщення про виклик чи повідомлення.

Функціональність

Телефон оснащено саме тим арсеналом функцій, що найчастіше використаюсь його власниці. У ньому є все, що може знадобитись сучасній людині для спілкування, і при цьому нічого зайвого.

Оскільки в наш час спілкування - це не тільки голосовий зв\\\\\\\'язок, власниця телефону може розважити себе інтернет-серфінгом та «погомоніти» у популярних соціальних мережах, завдяки встановленим програмам швидкого доступу.

Телефон підтримує розширення внутрішньої пам’яті за рахунок карток microSD. В E2530 La\\\\\\\'Fleur є досить зручний мр3-плеєр з непоганим набором налаштувань і пристойною якістю звучання. Підтримується можливість завантажувати додаткові програми та ігри. Так що власниця Samsung E2530 La\\\\\\\'Fleur з ним не засумує.

Камера з роздільною здатністю 1,3 мегапікселі робить якісні знімки, при бажанні їх можна навіть роздрукувати у вигляді пам’ятних фото розміром 10х15.

Цей телефон дуже вигідно відрізняється від аналогів не лише своєю вишуканою зовнішністю, але і якістю та зручністю. В ньому є все, що може знадобитись сучасній дівчині, і при цьому він небагато коштує. Кожен чоловік може бути впевненим, що такий подарунок буде приємним і бажаним.