Портативність і ефективність у витонченому легкому ноутбуці
Повністю плаский дизайн, висока продуктивність.

Завдяки витонченій легкій конструкції зі сплаву магнію чи вуглецю з алюмінієм цей надзвичайно міцний, але легкий ноутбук завжди готовий до активної роботи. Ноутбуки серії S доступні з різними розмірами екрана: 33,7 см (13,3 дюйма) та 39,5 см (15,5 дюйма). Справляйтеся зі своїми повсякденними завданнями легше, ніж будь-коли, завдяки таким спеціально розробленим елементам, як: клавіатура із підсвічуванням, надшвидкі процесори Intel® Core™ i7, i5 або i3, а також SSD-диски.

Безкомпромісність.

Отримуйте максимум кожної миті за допомогою ноутбука, який має для цього все необхідне: потужність, швидкість та легку конструкцію, завдяки якій його так зручно брати із собою в дорогу. Завдяки щілинному оптичному приводу Ваш VAIO залишається неймовірно тонким та забезпечує простий доступ до різноманітних розваг, таких як перегляд фільмів Blu-Ray та мультимедійний обмін. Динамічна гібридна графіка здійснює розумний вибір між високоефективною графікою та тривалістю ресурсу батареї. У випадку, коли Вам необхідно, щоб батарея працювала навіть ще довше, скористайтеся потужною пласкою батареєю⁴ та насолоджуйтеся високою продуктивністю до 14 годин поспіль. Високошвидкісний мобільний Інтернет 3G із можливістю під\'єднання до бездротової мережі Wireless Wan та підтримкою LTE дозволяє опинитися в мережі будь-якої миті. Із легкістю створюйте резервні копії своїх даних або звільнюйте місце на диску під час під\\\'єднання до док-станції HDD, яка забезпечить швидку та безпечну передачу даних.

Завжди у безпеці.

Захистіть свій ноутбук від несанкціонованого доступу за допомогою технології Intel® Anti-Theft Service. Ця розумна функція захисту апаратного забезпечення Вашого VAIO самостійно визначає випадки вірогідної крадіжки та блокує ноутбук, щоб запобігти доступу сторонніх осіб до Ваших цінних даних.

Вбудована технологія Trusted™ Platform Module (TPM) забезпечує додатковий захист Ваших конфіденційних файлів.