HomeCHEF - духовка яка все вміє
Просто. Логічно. Інновативно.

 Високоефективна духова шафа Gorenje з сенсорним модулем HomeCHEF дарує можливість використовувати сучасні електронні технології на кухні і дозволяє бути впевненим у незмінно професійному результаті. Це духовка з кольоровим сенсорним дисплеєм з книгою рецептів, рекомендаціями з вибору оптимального режиму нагріву і додатковими функціями, де всі налаштування вибираються просто ковзанням пальця по дисплею. Всі кроки, передбачені в рецепті, можна запрограмувати до початку приготування і більше уваги приділити іншим стравам, їх сервіровці і гостям, в той час як духовка виконає свою роботу на відмінно. Інноваційний модуль HomeCHEF і вдосконалені функції є черговим стрибком у розвитку електронного управління духовок і справжнє новаторство. HomeCHEF - це планшетний комп\'ютер, кулінарна книга і духова шафа в одному пристрої.

Унікальне і просте сенсорне керування за допомогою великого інтерактивного кольорового РК-дисплея, розроблене фахівцями компанії Gorenje, на сьогоднішній день є найбільш передовою технологією управління духовою шафою. Використання комп\'ютерного управління дозволяє досягти чудових результатів приготування і професіоналам, і новачкам. Це виключне новаторство було відзначено експертним журі міжнародної премії Red dot Design Award 2011.

Передові технології і просте управління - для втілення сміливих кулінарних ідей

Вже досить давно компанія Gorenje першою в світі почала використовувати сенсорне управління в побутових приладах. Інноваційний модуль пропонує просте, зрозуміле управління при бездоганному результаті приготування. Контент представлений чітко і логічно. Дисплей вітає вас інформацією про час і дату. При дотику до нього з\'являється головне меню, в якому можна зовсім нескладно встановити дату і час, а також мову - одну з тридцяти передбачених! З головного ви потрапляєте в основне меню, де представлені різні програми приготування страв: SIMPLEbake, AUTObake, PRObake, STEPbake, MYbake і ЕКСТРА.

Програма STEPbake: справжній подарунок досвідченим кулінарам

Унікальна програма STEPbake відкриває нові горизонти для досвідчених користувачів. Можливість послідовно запрограмувати запікання і потім фінальне зажарювання на грилі (для кожного етапу встановлюється своя температура, комбінація нагрівальних елементів) перетворює найскладніші страви в просту забаву. У багатьох рецептах параметри приготування повинні змінюватися після закінчення певного часу. Новаторська, запатентована система забезпечує установку до 3 наступних один за одним комбінацій режиму нагріву, температури і тривалості до початку приготування. Ви задаєте параметри - про інше піклується духовка! Якщо ви новачок, духовка HomeCHEF допоможе здобути досвід і впевненість. Якщо ви досвідчений користувач, результати перевершать усі сподівання. Ви просто торкаєтеся до кольоровим піктограм - і вперед! Духовка подбає про прекрасний результаті і попередить вас про завершення звуковим сигналом, дозволивши вам зосередитися на прийомі гостей або підготовці іншої страви.

HomeCHEF використовує сучасний принцип управління, так добре знайомий всім по споживчій електроніці. Ті, хто живе в швидкому ритмі, безсумнівно, оцінять можливість полегшити вибір програми і спростити приготування, адже це дозволить заощадити час і уникнути тривалого пошуку рецепту за кулінарними книгами.