Новини
HomeCHEF - духовка яка все вміє
Просто. Логічно. Інновативно.

 Високоефективна духова шафа Gorenje з сенсорним модулем HomeCHEF дарує можливість використовувати сучасні електронні технології на кухні і дозволяє бути впевненим у незмінно професійному результаті. Це духовка з кольоровим сенсорним дисплеєм з книгою рецептів, рекомендаціями з вибору оптимального режиму нагріву і додатковими функціями, де всі налаштування вибираються просто ковзанням пальця по дисплею. Всі кроки, передбачені в рецепті, можна запрограмувати до початку приготування і більше уваги приділити іншим стравам, їх сервіровці і гостям, в той час як духовка виконає свою роботу на відмінно. Інноваційний модуль HomeCHEF і вдосконалені функції є черговим стрибком у розвитку електронного управління духовок і справжнє новаторство. HomeC...
Портативність і ефективність у витонченому легкому ноутбуці
Повністю плаский дизайн, висока продуктивність.

Завдяки витонченій легкій конструкції зі сплаву магнію чи вуглецю з алюмінієм цей надзвичайно міцний, але легкий ноутбук завжди готовий до активної роботи. Ноутбуки серії S доступні з різними розмірами екрана: 33,7 см (13,3 дюйма) та 39,5 см (15,5 дюйма). Справляйтеся зі своїми повсякденними завданнями легше, ніж будь-коли, завдяки таким спеціально розробленим елементам, як: клавіатура із підсвічуванням, надшвидкі процесори Intel® Core™ i7, i5 або i3, а також SSD-диски.

Безкомпромісність.

Отримуйте максимум кожної миті за допомогою ноутбука, який має для цього все необхідне: потужність, швидкість та легку конструкцію, завдяки якій його так зручно брати із собою в дорогу. Завдяки щілин...
Міняйте зовнішній вигляд залежно від інтер\
Кондиціонер для найвимогливішого клієнта:
- потужна система очищення повітря NEO Plasma Plus
- режим форсованого охолодження
- комфортний розподіл повітря
- тривимірний повітряний потік
- автоматичне перемикання режимів
- автоматичне очищення
- антикорозійне покриття Gold Fin

Функції кондиціонера:
- система фільтрації повітря Neo-Plasma Plus
- низький рівень шуму
- тривимірний повітряний потік.

З унікальною концепцією тривимірного розподілення повітря, модель ART COOL забезпечує рівномірне і швидке охолодження приміщення шляхом подачі повітря спереду і з боків блоку.

Матеріал взято з сайту http://www.lg.com/ua...

Весняні La Fleur

Весна – чудова пора! Пора, коли сонце прокидається рано, природа оживає після зимової сплячки й усім так хочеться кохання і нових вражень.

Разом з оновленням природи час оновити і власний імідж. Здійснити це бажання нам допоможе нова весняна колекція елегантних та витончених мобілок Samsung La Fleur, прикрашених характерним квітковим розписом.

Нові La Fleur дозволять відчути себе сучасною та стильною жінкою! Адже до колекції вперше у серії La Fleur включені смартфони Wave 525 та Wave 723, компанію яким складає чудовий жіночний телефон Е2530.

Samsung E2530 Ivy La Fleur

У час коли всі тільки і говорять про смартфони та планшетні комп’ютери, здається що виробники зовсім забули про звичайні телефони, головне призначення котрих - спілкування. Але наспра...

Дивитися тривимірні фільми вдома набагато комфортніше, ніж у кінотеатрі

Новий телевізор LX6500 порадує Вас можливістю відтворення 3D-фільмів, якими Ви зможете насолоджуватися в звичній домашній обстановці. Завдяки новітній технології NetCast ™ Ви зможете дивитися самі топові ролики з YouTube в будь-який зручний для Вас час.

LG та енергозбереження

Компанія LG Electronics є однією з найбільших світових компаній у своїй галузі. Тому ми розуміємо, що на нас лежить соціальна відповідальність, і ми повинні активно брати участь у вирішенні проблем навколишнього середовища, що виникають в результаті промислового викиду вуглецю. Ми впровадили і продовжуємо удосконалювати дві незалежні стратегії зниження викиду вуглецю нашою компанією:

1. Поширення на наших заводах менш шкідливих для навколишнього середовища технологій ...