Samsung пропонує нові компактні пилососи серії SС54

Компанія Samsung Electronics, провідний світовий виробник побутової техніки, володар безліч нагород в галузі інновацій, представляє нові моделі пилососів серії SC54. Нові компактні пилососи відрізняються високою потужністю, надійністю та ергономічною конструкцією.

Як виробник високоякісної побутової техніки, компанія Samsung постійно пропонує покупцям передові та практичні рішення. Висока потужність двигуна (2 100Вт) і всмоктування (більше 460Вт) гарантує високу якість прибирання на будь-яких поверхнях, включаючи ворсисті килими та покриття з паркету і лінолеуму. Користувачі можуть бути впевнені в тому, що будь-яка поверхня буде очищена навіть від дрібнодисперсних часток пилу та різних алергенів.

Нові пилососи забезпечені антиалергенним фільтром HEPA 12/13 і очищають повітря на виході з пилососа, вловлюючи до 99,95% мікрочастинок пилу та алергенів.

При створенні нової серії SC54, інженери Samsung домагалися максимальної функціональності всіх елементів конструкції. Пилососи володіють порівняно низькою вагою, компактними розмірами і великою мішком для збору пилу (2,4 літра), завдяки чому вони стануть зручним рішенням при частій прибирання. Спеціальний індикатор заповнення пилозбірника попередить користувача про необхідність очищення мішка для збору пилу та чищення мікрофільтра, а зміна цих елементів займає лічені секунди.

Нові пилососи мають зручне керування, а флагманська модель SC5490 забезпечена зручним управлінням на ручці для комфортного регулювання потужності.

Корпус нового пилососа відрізняється рядом корисних властивостей і особливостей. Пилососи можна встановлювати як в горизонтальному так і у вертикальному положенні, що дозволяє заощадити додатковий простір для зберігання. А зручна подвійна система паркування щіток дозволяє тимчасово фіксувати щітку з телескопічною ручкою до пилососа в будь-якому з положень.

Пилосос також забезпечений зручною ергономічною ручкою, яка дозволяє легко переносити пилосос з місця на місце.

Пилосос відрізняється сучасним обтічним дизайном, і в залежності від моделі, представлений в стильних колірних поєднаннях: чорний / помаранчевий, чорний / синій і чорний / червоний.