Дивитися тривимірні фільми вдома набагато комфортніше, ніж у кінотеатрі

Новий телевізор LX6500 порадує Вас можливістю відтворення 3D-фільмів, якими Ви зможете насолоджуватися в звичній домашній обстановці. Завдяки новітній технології NetCast ™ Ви зможете дивитися самі топові ролики з YouTube в будь-який зручний для Вас час.

LG та енергозбереження

Компанія LG Electronics є однією з найбільших світових компаній у своїй галузі. Тому ми розуміємо, що на нас лежить соціальна відповідальність, і ми повинні активно брати участь у вирішенні проблем навколишнього середовища, що виникають в результаті промислового викиду вуглецю. Ми впровадили і продовжуємо удосконалювати дві незалежні стратегії зниження викиду вуглецю нашою компанією:

1. Поширення на наших заводах менш шкідливих для навколишнього середовища технологій

2. Постійне підвищення енергоефективності наших пристроїв

рідкокристалічні та плазмові телевізори

90% рідкокристалічних та плазмових телевізорів, випущених з 2005 року, задовольняють вимогам стандарту Energy Star, а багато хто з них перевершують ці вимоги більш ніж на 30 відсотків.

Ми також значно знизили кількість деталей плазмових телевізорів, застосувавши на виробництві метод єдиної панелі. З цієї причини наші рідкокристалічні та плазмові телевізори не тільки знижують споживання енергії (заощаджуючи гроші на оплату електроенергії), але і знижують їх вплив на навколишнє середовище, завдяки нешкідливості матеріалів.

Матеріал взято з сайту lge.ua