Про підприємство

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Приватне виробничо-комерційне підприємство, надалі Регіональний сервісний центр «Ельф» був організований у 1997 році, з метою надання послуг населенню міста Суми та області з ремонту побутової електроніки, теле- , аудіо-, відео-, фототехніки, телефонії, комп'ютерної техніки і периферії, професійної техніки. Підприємство здійснює гарантійне та сервісне обслуговування техніки більше 180 фірм-виробників протягом усього гарантійного та післягарантійного терміну з застосуванням оригінальних деталей і комплектуючих від виробника . Регіональний сервісний центр «Ельф» має унікальну можливість замовлення запасних частин та аксесуарів у світових виробників. Кожен день міжнародна кур'єрська служба доставляє посилки з комплектуючими для ремонтів і пошту в наш сервісний центр.

4 профільних менеджера сервісного центру «Ельф» приймуть у Вас замовлення на деталь або аксесуар та ознайомлять з термінами поставок та цінами. Після закінчення гарантійного терміну техніки, зазначеного в оригінальному гарантійному талоні, ви можете звернутися до нас за сервісним обслуговуванням. Наші фахівці виконають ремонт на блочному, детальному, бездетальному рівнях, пропайку, чистку елементів, юстирування, настройку вашої техніки, на всі види ремонтів ми надаємо гарантію. У нашому колективі працюють 14 інженерів по групах техніки та брендам , систематично проходять підготовку на семінарах підвищення кваліфікації в представництвах фірм-виробників техніки. Атестація знань, навичок наших інженерів, а також моніторинг послуг та якості ремонту здійснюють представництва виробників техніки, керівництво підприємства і контролюючі організації. Всі види робіт з ремонту сертифіковані і підтверджені двосторонніми договорами сервісного центру і виробника.

У 2х бюро оформлення Вас зустріне команда працівників оформлення замовлень і ремонтів, ознайомить Вас з усіма особливостями гарантійних умов, що надаються виробниками техніки. Не виходячи з дому або офісу, Ви можете зателефонувати нашому диспетчеру т.660-300 і отримати консультацію про користування технікою, викликати додому інженера або дізнатися режим роботи сервісного центру, вартість, категорії ремонтів і статус ремонту Вашої техніки (терміни, що проводилося, коли і ким).

Додаткові телефони: 650-340, 655-510, 050-337-48-78.

Режим роботи Регіонального сервісного центру «Ельф»: понеділок - п'ятниця: з 9.00 до 19.00, без перерви
субота, з 9.00 до 16.00, без перерви
неділя: вихідний