Поради спеціалістів
Правила перевезення холодильника. Чи можна перевозити холодильник лежачи або на боці?

Головне питання, що виникає при перевезенні холодильника - чи можна перевозити його лежачи або на боці. Поміркуємо, який же з цих способів найкращий.

Чи можна перевозити холодильник лежачи?

При переїзді напевно кожен стикався з питанням: \"Як перевезти холодильник правильно і чи можна перевезти холодильника лежачи?\". Більшість фахівців не рекомендують останній спосіб - перевезення в горизонтальному положенні часто призводить до різних ушкоджень домашнього льодовика: може відійти кріплення компресора до рами, обрив трубок, витікання компресорного масла в нагнітач і, як наслідок, його подальше засмічення. Також при перевезенні в лежачому положенні збільшується навантаження на компресор і іноді це призводить до згубних тріщин, через які виходить фреон або замінюючий його газ.

Якщо немає іншого вибору, як можна перевезти холодильник лежачи?

...
Перед придбанням морозильника
Вбудований або той, що стоїть окремо?

Морозильники поділяються на дві категорії: вбудовані та окремо розташовані. Давайте розберемося, в чому полягає різниця.
Вбудовувані прилади повністю інтегруються в кухонні меблі і можуть бути приховані за панелями. Це дозволяє домогтися єдності стилю і краще «вписати» прилад в інтер\'єр кухні.
  З іншого боку, моделі, що стоять окремо можна встановити в будь-якому приміщенні, де є розетка, і вони зазвичай мають більший об\'єм ніж вбудовувані прилади.

Економія електроенергії

Прилади з класом енергоефективності А безпечніше для навколишнього середовища і корисні для вашого гаманця. Моделі класу А + економлять ваші гроші, споживаючи на 25% менше електроенергії, ніж моделі класу А.

Компонуйте і підбирайте

У наші дні вибір величезн...
Поради щодо використання хлібопічок

У наш час достатком кухонної техніки нікого не здивуєш. Автоматизація більшості процесів робить приготування їжі виключно приємним заняттям. Щоб удосконалити ще один процес, який вимагає істотних зусиль, не сумісних із сучасним темпом життя, розробники створили чудове диво техніки - хлібопічка.

При такому широкому виборі моделей, які представлені на нашому ринку, можна індивідуально підібрати собі \"домашню пекарню\", яка підходить Вам і за ціною, і за функціональними можливостями.

За допомогою наших практичних порад, Ви зможете приготувати буханочку чудового, духмяного хліба при першому ж включенні. Рекомендації загальні і призначені для всіх. Нагадаємо, щоб уникнути небажаних результатів (\"Перший млинець - комом!\"), Використовуйте свіжі якісні інгредієнти.

Поставте хлібопічку на рівну поверхню, яка витримує вогонь. Не встановлюйте її близько від д...

Правила эксплуатації ноутбука

Якщо ви користуєтеся ноутбуком, як стаціонарним комп'ютером, дістаньте з нього акумуляторну батарею (попередньо її зарядивши). Заряджайте батарею раз на місяць, потім знову виймайте з ноутбука. Так вона проживе довше. Всупереч існуючого переконання, якщо користуватися ноутбуком при постійному підключенні до мережі напруги, вставлений в ноутбук акумулятор витрачає свій ресурс.

Намагайтеся не класти сторонні предмети на зону клавіатури, тобто на нижню частину ноутбука. Зазвичай забувши там flash-брелок або інший предмет, користувач захлопує матрицю ноутбука - як результат, дорогий ремонт ноутбука.

Не тримайте напої поблизу ноутбука. Один необережний рух - і ноутбука у Вас немає.

Якщо немає потреби, йдучи з роботи закривати кришку (матрицю) ноутбука - краще не треба, довше проживуть петлі.

Не ставте ноутбук впритул задньою стінкою ...

Поради при експлуатації кондиціонерів

Ви будете відчувати максимальний комфорт від роботи кондиціонера, а також позбавите себе від деяких проблем при його експлуатації, якщо будете дотримуватися цих простих порад:

  • Не ставте надмірно низької температури. Переохолодження не принесе користі ваші вашому здоров'ю. Найбільш комфортна температура для людини, зайнятого роботою 21-22 C, відпочиваючого - 22-23 C.
  • Якщо кондиціонер працює в режимі охолодження, то постарайтеся запобігти попаданню в приміщення прямих сонячних променів. Тримайте штори і жалюзі закритими. Для збереження прохолодного повітря закрийте також вікна і двері. У цьому випадку кондиціонер зможе підтримувати температуру на більш комфортній низькій швидкості вентилятора і не виходячи на пікові навантаження компресора.
  • Не закривайте кондиціонер шторами і не ставте перед ним жодних предметів. Інакше стандартний повітрообмін і...