Чого не варто робити з пральною машиною

Зазвичай сервіс-інженери дають рекомендації з використання пральної машини, але ми підемо від зворотного, а саме, просто розповімо чого не варто робити з пральною машиною. Виконуючи ці кілька простих правил, ви можете сподіватися на довголіття вашої машинки та уникнення дострокового дорогого ремонту.

Для початку «пройдемося» по широко розрекламованим засобам для пом'якшення води. Всі бачили рекламу, в якій грізний майстер з ремонту побутової техніки показує жахи у вигляді зношених вузлів пральної машини. М'яко кажучи, вид пральної машини не відповідає правді, навіть якщо причиною поломки виявився накип.

• Щоб привести пральну машину в такий вигляд, над нею повинні попрацювати фантазери-рекламники, тому що навіть наша агресивна вода не в змозі накоїти таких кошмарів. Та й щоб розрахувати потрібну кількість пом'якшувача жорсткої води треба володіти, принаймні, вищою освітою в області хімії: мала кількість пом'якшувача буде марною тратою, у той час як його надлишок може виявитися ще більш шкідливим для пральної машини, ніж його повна відсутність.

Торкнемося також такого делікатного питання, як прання жіночих бюстгальтерів. Не буду згадувати, що прання у пральній машині все ж псує настільки делікатні речі, бо це справа кожної жінки яким саме чином розпоряджатися своїм білизною, але все ж якщо ви перете бюстгальтери в пральній машині, то використовуйте для прання спеціальний мішок, який продається в супермаркетах у господарських відділах, або ж просто використовуйте стару білу наволочку, попередньо зав'язавши її. Чому? Та все дуже просто - так звані кісточки з бюстгальтерів при пранні випадають з них, проникають у барабан, а можливо, і продовжують подальше подорож по вузлах пральної машини, пошкоджуючи все, що можна (хоча, скоріше не можна) на своєму шляху. Якщо випадково у вас під час прання трапився подібний казус, не користуйтеся пральною машинкою до візиту майстра, інакше подальша експлуатація машинки буде мати негативні наслідки у вигляді дорогого ремонту.

Гроші в кишенях, мобільні телефони, монети, ланцюжки, ключі ... Цей список можна продовжити до нескінченності, але все ж їх теж не варто забувати витягнути з кишень. Також часто буває, що подібні речі провалюються через дірки в кишенях і зникають у надрах підкладки одягу, і це теж варто враховувати перед тим як завантажити річ в пральну машину. Наслідки такої необачності дивіться вище.

В один, аж ніяк, не прекрасний день ви виявили під пральною машинкою калюжу ... Не хочу вас лякати, але насправді це досить небезпечно. Одна справа, якщо з часом піддався корозії герметик або, припустимо зливний шланг, за допомогою якого підключається пральна машина, зовсім інша - пошкоджені внутрішні деталі пральної машини. Для успішної роботи машинки потрібно 220V, а тепер уявіть, що вони роблять у тандемі з водою. З такою поломкою пральної машини жарти погані, мало того - це реальний ризик для вашого життя. Це я кажу не для того, щоб вас спеціально настрахати для якнайшвидшого виклику сервіс-інженера, а тому що це банально небезпечно.

Машинка стала «торохтіти», «гриміти» і «стрибати». Скоріш за все від вібрації вона перемістилася зі свого первісного місця, а так як підлоги у нас нерівні і залишають бажати кращого, навіть найменше пересування пральної машини може виявитися причиною дорогого ремонту. Через перекіс порушується геометрія практично всіх комплектуючих пральної машини, що може спричинити небажані наслідки, аж до капітального ремонту пральної машини - це заміна підшипників, сальників і всього обертального механізму. Перевірте, чи рівно стоїть пральна машина за допомогою звичайного будівельного інструменту - рівня. Якщо машина встановлена рівно і правильно, але все одно продовжуються нетипові звуки при пранні і віджиманні, викличте майстра додому.

Що робити якщо табло сучасної пральної машини починає показувати сервісну помилку? По-перше, слід подивитися в інструкції з експлуатації пральної машини - як правило, в них зазначені коди сервісних помилок, але, на жаль, нерідкі випадки, коли тільки внутрішня діагностика модульної плати дозволяє виявити помилку. Все ж таки це електронний механізм, а не штучний розум. Також в пральній машинці може блимати або постійно горіти вся індикація, що, загалом-то, теж показує на несправність пральної машини, навіть якщо вона продовжує функціонувати в звичайному режимі. По-друге, якщо ви побачили в машинці подібні «симптоми», то все ж таки слід запросити додому майстра з ремонту пральних машин.

Сподіваємося, ці нехитрі поради допоможуть продовжити життя вашої пральної машинки. Вдалого вам прання.

За матеріалами сайту remont-stiralnyh.com.ua