Перед придбанням морозильника
Вбудований або той, що стоїть окремо?

Морозильники поділяються на дві категорії: вбудовані та окремо розташовані. Давайте розберемося, в чому полягає різниця.
Вбудовувані прилади повністю інтегруються в кухонні меблі і можуть бути приховані за панелями. Це дозволяє домогтися єдності стилю і краще «вписати» прилад в інтер\'єр кухні.
  З іншого боку, моделі, що стоять окремо можна встановити в будь-якому приміщенні, де є розетка, і вони зазвичай мають більший об\'єм ніж вбудовувані прилади.

Економія електроенергії

Прилади з класом енергоефективності А безпечніше для навколишнього середовища і корисні для вашого гаманця. Моделі класу А + економлять ваші гроші, споживаючи на 25% менше електроенергії, ніж моделі класу А.

Компонуйте і підбирайте

У наші дні вибір величезний, і все залежить від ваших потреб: холодильна камера, морозильна камера або комбінований прилад. Давайте подивимося на основні види приладів.
 
Комбіновані прилади

Комбінований прилад включає в себе і холодильник, і морозильник. Морозильник може бути внизу (при цьому обидві камери мають велику місткість) або вгорі (холодильна камера набагато більше).

Однодверні прилади

У таких моделях є невелика морозильна камера для заморожування продуктів. Варіант розташування залежить від висоти приладу, наприклад, 85-сантиметрові моделі розраховані на розташування під стільницею.
 
Морозильні скрині

Морозильна скриня зазвичай встановлюється в підвалі або в гаражі і використовується для зберігання великої кількості заморожених продуктів.
 
Оптимальний варіант:
Яка вам потрібна місткість і скільки у вас є вільного місця? Якщо ви віддаєте перевагу свіжим продукти і рідко користуєтеся морозильником, то вибирайте комбінований прилад з верхнім морозильником або однодверний холодильник. Якщо ви хочете зберігати багато заморожених продуктів, але кухня маленька, то можна поставити на кухні комбінований прилад з нижнім морозильником, а в підсобному приміщенні - окрему морозильну скриню.

Ідеальний розмір

Більше не завжди означає краще. Величезний, завжди напівпорожній холодильник - це марна витрата місця та електроенергії. При виборі розміру (або, краще сказати, місткості) холодильника слід орієнтуватися на кількість членів сім\\\'ї, які будуть ним користуватися. Перед покупкою замірте місце, де ви збираєтеся встановити новий прилад. Це допоможе вам точніше визначитися з його розмірами.

  Оптимальний варіант:
Якщо у вас багато місця і велика сім\\\'я, то має сенс придбати однокамерний холодильник і окрему морозильну скриню.