Поради при експлуатації кондиціонерів

Ви будете відчувати максимальний комфорт від роботи кондиціонера, а також позбавите себе від деяких проблем при його експлуатації, якщо будете дотримуватися цих простих порад:

  • Не ставте надмірно низької температури. Переохолодження не принесе користі ваші вашому здоров'ю. Найбільш комфортна температура для людини, зайнятого роботою 21-22 C, відпочиваючого - 22-23 C.
  • Якщо кондиціонер працює в режимі охолодження, то постарайтеся запобігти попаданню в приміщення прямих сонячних променів. Тримайте штори і жалюзі закритими. Для збереження прохолодного повітря закрийте також вікна і двері. У цьому випадку кондиціонер зможе підтримувати температуру на більш комфортній низькій швидкості вентилятора і не виходячи на пікові навантаження компресора.
  • Не закривайте кондиціонер шторами і не ставте перед ним жодних предметів. Інакше стандартний повітрообмін і підтримка температури в приміщенні будуть не можливі.
  • Якщо у вашому приміщенні відсутня припливно-витяжна вентиляція, то при тривалій роботі кондиціонера необхідно час від часу провітрювати приміщення.
  • Якщо вологість у приміщенні висока (80% і більше), то при тривалій роботі кондиціонера можливо запотівання частин внутрішнього блоку. По можливості намагайтеся уникати цього.
  • Якщо панель кондиціонера піддається впливу прямого сонячного світла або яскравого внутрішнього освітлення, сигнали з пульта дистанційного керування можуть не сприйматися. У цьому випадку слід запобігти потраплянню сонячного світла на кондиціонер або приглушити освітлення.
  • Регулярно (1 раз на два тижні) чистіть фільтри. Це не тільки дозволить ефективно очищати повітря, але і не доведе до втрати потужності кондиціонера з причини їх забруднення. Чищення фільтрів можна робити пилососом або промиванням у теплій воді.
  • Якщо Ви плануєте припинити використання кондиціонера на тривалий час (більше 1 місяця), ввімкніть його перед відключенням в режимі вентиляції, щоб просушити внутрішні частини і запобігти появі запаху при наступному включенні /