Догляд за холодильником

Холодильник вимагає делікатного відношення при перевезенні. Нахиляти і тим більше перевертати холодильник під час транспортування украй не рекомендується. Справа в тому, що при нахилі масло з компресора може потрапити в нагнітальні частини контуру і воно після початку роботи буде захоплюватися потоком хладагента ще далі. В результаті - засмічення капіляра і дорогий ремонт.

Після того, як холодильник буде доставлений до вас додому, його потрібно встановити. Установка холодильника - також вельми відповідальна справа. Апарат повинен стояти в сухому прохолодному місці, далеко від джерел тепла. Пам'ятайте, що якщо у вашому будинку є теплі підлоги, які забезпечують додатковий обігрів на кухні, не можна встановлювати холодильник над ними. Підігрів знизу призводить до того, що компресор холодильника буде змушений працювати безперервно з-за надходження теплого повітря. Після декількох днів роботи в таких умовах холодильник виходить з ладу.

Безпосередній догляд за холодильником включає прибирання холодильника зовні, усередині і позаду. Частка холодильника зовні - це регулярне протирання холодильника ганчіркою, змоченою слабким розчином соди. Якщо холодильник має обробку під нержавіючу сталь, необхідно подивитися рекомендації по догляду в інструкції.

Внутрішня чистка холодильника проводиться після його розморожування. Періодично прибирати холодильник необхідно, навіть якщо він обладнаний системою No Frost. Для додання додаткової свіжості в холодильник можна помістити різні ароматизатори (наприклад, лимонний ароматизатор).

З задньої стінки холодильника необхідно видаляти пил. Це особливо важливо в тому випадку, якщо конденсатор винесений назовні. Завдяки частішого прибирання покращиться теплообмін і знизиться споживання електроенергії.

Таким чином, догляд за холодильником включає нескладні, але обов'язкові процедури, які дозволять вам користуватися цим побутовим приладом довго і без проблем.

За матеріалами сайту www.scexpert.net