Поради щодо використання хлібопічок

У наш час достатком кухонної техніки нікого не здивуєш. Автоматизація більшості процесів робить приготування їжі виключно приємним заняттям. Щоб удосконалити ще один процес, який вимагає істотних зусиль, не сумісних із сучасним темпом життя, розробники створили чудове диво техніки - хлібопічка.

При такому широкому виборі моделей, які представлені на нашому ринку, можна індивідуально підібрати собі \"домашню пекарню\", яка підходить Вам і за ціною, і за функціональними можливостями.

За допомогою наших практичних порад, Ви зможете приготувати буханочку чудового, духмяного хліба при першому ж включенні. Рекомендації загальні і призначені для всіх. Нагадаємо, щоб уникнути небажаних результатів (\"Перший млинець - комом!\"), Використовуйте свіжі якісні інгредієнти.

Поставте хлібопічку на рівну поверхню, яка витримує вогонь. Не встановлюйте її близько від джерел тепла (сонячне світло або плита), а також на протязі, так як це впливає на температуру всередині хлібопічки. Не підключайте поки хлібопічку до мережі електроживлення. Відкрийте кришку. Дістаньте форму за ручку, в залежності від моделі, витягаючи вгору або злегка повертаючи в сторону.

Переконайтеся, що в лопаті для замішування тіста не прилипло сторонніх предметів або крихт хліба (якщо раніше машина була у використанні). Надіньте лопать на стрижень на дні форми. Ви не зможете встановити лопать неправильно, так як стрижень і та частина лопаті, що одягається на нього, зроблені у формі літери D.

Якщо в інструкції до вашої хлебопечке сказано, що спочатку треба додавати сухі продукти, змініть послідовність додавання, починаючи з дріжджів. Якщо ні, влийте воду, молоко та/або інші рідини.

Засипайте борошно таким чином, щоб його покривала рідина. Потім додайте всі сухі інгредієнти за рецептом (наприклад, сухе молоко). Масло, цукор і сіль засипайте в різні кути форми, щоб вони не торкалися одне одного. У центрі зробіть невеликий отвір, щоб дістати до рідини. Всипте в нього дріжджі. Це дасть можливість їм швидше намокнути і почати діяти.

Встановіть форму в хлібопічку, щільно закріпивши її. Залежно від моделі, в ній можуть бути спеціальні кріплення, які фіксують форму, або її потрібно злегка \"вкрутити\" в дно хлібопічки. Опустіть ручку і закривайте кришку. Підключіть пристрій до електромережі.

Виберіть програму і, якщо є можливість, розмір буханця і колір скоринки. Натисніть кнопку \"Старт\", після чого почнеться заміс. У деяких моделях є функція відстрочки старту, яку можна встановити і ви зможете їсти на сніданок свіжоспечений хліб.

Коли тісто буде замішано, хлібопічка подасть сигнал, і тепер ви можете додати інгредієнти (наприклад, сухофрукти). Після закінчення роботи хлібопічка подасть ще кілька сигналів. Це означає, що тісто або хліб готовий, в залежності від того, що \"замовляли\". Натисніть кнопку \"Стоп\". Відкрийте кришку. Якщо Ви дістаєте хліб, а не тісто, обов\'язково одягніть рукавиці для духовки. Не нахиляйтеся і не спирайтеся ліктем на відкриту хлібопічку, так як гаряче повітря, що виходить, може обпалити.

Переверніть форму догори дном і струсіть кілька разів. При необхідності, постукайте дном об дерев\'яну поверхню.

Тестомешальная лопать може застрягти в хлібі, це не страшно. За допомогою дерев\'яної лопатки або іншого інструменту, який не \"боїться\" високої температури, вийміть її. Вона легко вийде.

Покладіть хліб на решітку і дайте охолонути. Вимкніть хлібопічку з розетки і дайте охолонути перш, ніж використовувати знову. Занадто гаряча машина не зможе спекти нормальний хліб, а дуже гаряча і зовсім не включиться, поки не охолоне. Вимийте форму, лопать і протріть хлібопічку. Коли ви будете складати їх всередину, всі інші частини машини повинні бути холодними і сухими.